Adres : Deparko Sanayi Sitesi | İstanbul/Türkiye
  • Export:
    +90 505 264 28 28
  • Çalışma Saatleri
    Pzt - Cmt 09:00 - 18:00
  • E-Mail
    info@nurkagitrulo.com.tr

Hakkımızda

                                                                                                                                                    

 

2010 yılında İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Esenler Sanayi Sitesi’nde kağıt rulo ve ambalaj sektöründe faaliyetine  aile şirketi olarak başlayan  Nur Kağıt; üretim, satış ve hizmet kalitesini her geçen gün AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. 2017 senesinde ürün çeşitliliğini arttıran firma, teknoloji yatırımıyla 2018 yılında makine sistemlerini yenilemiş, ürün çeşitliliği ve kapasite artışı hız kazanmıştır.

2019 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Deparko Sanayi Sitesi’ndeki 1750 m2’lik kapalı alana sahip fabrikaya taşındı.

2020 yılına gelindiğinde Nur Kağıt üretimini 1 adet çoklu kesim makinesiyle güçlendirmiş ve artık ürünlerini müşterilerine daha hızlı sevk edebilmektedir.

Nur Kağıt sektörde 23 yılı aşkın tecrübesi ve son teknoloji  otomasyon sistemleriyle, sektöründe kaliteden ödün vermeksizin üretim yapan firmamız, bugün kağıt rulo ve ambalaj sektöründe güçlü firmalar arasında yerini almıştır.

 

MİSYON

Kağıt rulo ve ambalaj alanında, Türkiye geneli pazarda söz sahibi olan ve sektöründeki firmalar tarafından örnek anılan bir kuruluş olmak.

VİZYON

Kağıt rulo ve ambalaj alanında, rekabet üstünlüğü sağlayabilecek, güvenilir, uluslararası ve halka açık bir firma olmak.

Hakkımızda

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz